Yeni Arctic Tab, soğuk hava mücadelesinin önemini göstermek için bir Ranger Tab döndürme ile geliyor

Ordu, Arktik Sekmesinin tasarımını yükseltti ve Savunma Bakanlığı giderek artan bir şekilde soğuk hava savaş yetenekleri.

Hareket küçük görünse de, rekabetin arttığı bir dönemde Kuzey Kutbu bölgesindeki kaynaklar Rus ve hatta Çin ile. Deniz buzu gittikçe azaldıkça yeni ekonomik fırsatlar ortaya çıkıyor, ancak rekabet de artıyor.

Arctic Tab başlangıçta giyildi Bir askerin birim yamasının altında ve sadece Ordu Pasifik'e, Karayip Pasifik'e bağlı bir emir ve kara kuvvetleri Kuzey Kutbu yakınlarındaki ABD toprak talepleri.

Şimdi, yeniden tasarlanan sekme, Ranger ve Sapper sekmeleri gibi birim yamasının üzerine giyilir. Bu komuta operasyon alanı boyunca tüm Ordu Pasifik tesislerinde hizmet verenler tarafından da giyilebilir.

Alaska merkezli komutanı Binbaşı Peter B. Andrysiak Jr., bu hafta bir basın açıklamasında “Sanırım ABD Ordusu Alaska'yı ve birimlerimizi benzersiz kılan şey, ordunun soğuk hava eğitimi için savunucusu olduğumuzdur” dedi. “Biz sadece burada yaşamıyoruz; burada gelişiyoruz ve sekmenin benzersiz uzmanlığımızı doğru şekilde tanıdığından emin olmak istiyorum. ”

Kuzey Kutbu sekmesi, Alaska'daki Black Rapids'de bulunan Kuzey Harp Eğitim Merkezi'nde Soğuk Hava Liderleri Kursu veya Soğuk Hava Yönlendirme Kursu tamamlanarak kazanılır.

Sahil Güvenlik Dalıcı 1. Sınıf Dylan Smith, Bölgesel Dalış Soyunma Batı'ya atanmış, Buz Egzersizi 2018'i desteklemek için Kuzey Kutbu'ndaki bir torpido egzersizi sırasında bir su deliğine dalıyor. (Kitle İletişim Uzmanı 1. Sınıf Daniel Hinton / Deniz Kuvvetleri)

Sekmeyi takan ilk sınıf, 17 Ocak 2020'de Soğuk Hava Liderleri Kursundan mezun oldu. Ordu Alaska açıklamasına göre, eski sekme de dikdörtgen şeklindeyken, yeni sekmenin "benzer sekmelerin gökkuşağı yayı" var. .

Ancak, sekme Pasifik tiyatrosu dışında geçici görev veya konuşlandırma statüsündeki askerler için yetkilendirilmemiştir. Yine de, yeni sekmenin Ordu personeli için kutuplarda savaşmanın artan önemini yansıttığını belirtti.

Black Rapids'deki kurslar, birliklere kayak, kar ayakkabısı ve hayatta kalma becerilerini içeren soğuk hava ve dağ savaşı öğretir. Bu kurslar ayrıca öğrencilere, zorlu Arctic koşullarının pil ömrünü nasıl kullandığı ve ordunun son yirmi yılda güvendiği özerk araçların yeteneklerini nasıl sınırladığı gibi yeni sorunları anlamalarını öğretiyor.

Ordu, Hava Kuvvetleri ve Deniz Piyadeleri Soğuk Hava Oryantasyon Kursu 20-002 öğrenci, Kuzey Harp Eğitim Merkezi'nin Black Rapids Eğitim Sitesi'nde 11 Şubat 2020'de dağlara doğru yürüyor. (Ordu fotoğrafı / John Pennell) "data-original =" https: //www.armytimes.com/resizer/HV3AEzUSn0hNIuKmkE46YjY8Txk=/800x0/filters:quality(100)/arc-anglerfish-arc2-prod-mco.s3.amazonaws.com/public/LRIJIQQUO5FKXHPSDF6KGSKGK / jpg; base64 / 9j / 4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD / 4gIcSUNDX1BST0ZJTEUAAQEAAAIMbGNtcwIQAABtbnRyUkdCIFhZWiAH3AABABkAAwApADlhY3NwQVBQTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLWxjbXMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAApkZXNjAAAA / AAAAF5jcHJ0AAABXAAAAAt3dHB0AAABaAAAABRia3B0AAABfAAAABRyWFlaAAABkAAAABRnWFlaAAABpAAAABRiWFlaAAABuAAAABRyVFJDAAABzAAAAEBnVFJDAAABzAAAAEBiVFJDAAABzAAAAEBkZXNjAAAAAAAAAANjMgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAB0ZXh0AAAAAEZCAABYWVogAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLVhZW iAAAAAAAAADFgAAAzMAAAKkWFlaIAAAAAAAAG + iAAA49QAAA5BYWVogAAAAAAAAYpkAALeFAAAY2lhZWiAAAAAAAAAkoAAAD4QAALbPY3VydgAAAAAAAAAaAAAAywHJA2MFkghrC / YQPxVRGzQh8SmQMhg7kkYFUXdd7WtwegWJsZp8rGm / fdPD6TD //// bAEMABAMDBAMDBAQDBAUEBAUGCgcGBgYGDQkKCAoPDRAQDw0PDhETGBQREhcSDg8VHBUXGRkbGxsQFB0fHRofGBobGv / bAEMBBAUFBgUGDAcHDBoRDxEaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGv / CABEIAAwAEgMBIgACEQEDEQH / xAAYAAADAQEAAAAAAAAAAAAAAAAABQYDB // EABUBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAID / 9oADAMBAAIQAxAAAAFKi6HrWUMXgV // xAAaEAACAwEBAAAAAAAAAAAAAAADBAECBQAk / 9oACAEBAAEFAkN22ey / oX0D02JpQ6AWpHmrCH547 // EABgRAAIDAAAAAAAAAAAAAAAAAAABAxIx / 9oACAEDAQE / AVItLo // xAAZEQEAAgMAAAAAAAAAAAAAAAABAAMTIVH / 2gAIAQIBAT8BaU1MT2f / xAAhEAABBAEDBQAAAAAAAAAAAAABAAIDERIEITETFDRRgv / aAAgBAQAGPwKaSOqmdbi4c7LuJKD3VlifSa3pRmhV0mmYXjwi4Rg5ne14WlPwv // EAB4QAAICAgIDAAAAAAAAAAAAAAERACFBUTFxgaHw / 9oACAEBAAE / IVOnJMGQXZhyFuYyQUq7ZlivEJ / M3b7Qh8qwLjnUwVMk79z / 2gAMAwEAAgADAAAAEMz / AP / EABcRAAMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAABIWH / 2gAIAQMBAT8QYUGR / 8QAFhEAAwAAAAAAAAAAAAAAAAAAARAh / 9oACAECAQE / EDFrf // EABwQAQEAAwADAQAAAAAAAAAAAAERACExQVFhkf / aAAgBAQABPxB8LiwQeQEk3bgqRtEaJVhA0cRdOfATxKV9m
Ordu, Hava Kuvvetleri ve Deniz Piyadeleri Soğuk Hava Oryantasyon Kursu 20-002 öğrenci, Kuzey Harp Eğitim Merkezi'nin Black Rapids Eğitim Sitesi'nde 11 Şubat 2020'de dağlara kar ayakkabısı çekiyor. (Ordu fotoğrafı / John Pennell)

Black Rapids'deki 15 günlük Soğuk Hava Liderleri Kursu'nun yeni mezunlarından Capt Robin Furrer, "Askerler eksi 25 olduğunda ve farklı ekipmanlarımızda farklı şekilde çalışıyor ve hareket ediyorlar." Dedi. planlama, karar verme ve bu koşullara uyum sağlama bilgisine sahip olmak. ”

Bu kurs kadro ve müfreze liderlerinin küçük üniteli Arktik operasyonlarındaki becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmıştır. Bu arada Soğuk Hava Yönlendirme Kursu, komutanlar ve personel memurlarının çevrede görev planlama ve yürütme uygulamaları için dört günlük bir okuldur.

Command, “Eksi 100, acı, soğuk, uçaktan Prudhoe Körfezi üzerinden çıkmaktan, Donnelly Eğitim Alanında eksi 30'da canlı yangın tatbikatlarına kadar Kuzey Harp Eğitim Merkezi'nin profesyonel ekibi askerlerimizin hazır olmasını sağlıyor” dedi. Çavuş. Majör Jeffrey Dillingham, Ordu Alaska’nın üst düzey lider lideri.

“Biz Batı'daki ilk savunma hattı ve Pasifik'teki son savunma hattıyız” diye ekledi.


Bir cevap yazın