Salgın Yavaşlamıyor Ordu, dolaylı yangın koruma kabiliyetini sürdürmeyi planlıyor

WASHINGTON – COVID-19 salgını Ordu’yu yavaşlatmıyor kalıcı dolaylı yangın koruma kabiliyetini planlamayı planlıyor, çaba için hizmetin program geliştirme yöneticisi Teğmen Col. Juan Santiago'ya göre.

Ordu son yıllarda geri adım atmak için birkaç adım atmak zorunda kaldı.ilerlemesini düşünün roketlere, topçulara, harçlara, kruvazör füzelerine ve insansız uçak sistemlerine karşı savunmak için kalıcı bir yetenek geliştirmek.

Olarak hizmet yolunu yeniden inceledi, Kongre geçici kapasite satın alma zorunluluğu gücü doğrudan artan bir füze tehdidinden korumayı hedefliyordu, ancak Ordu kullanacağı sistemin – Rafael’in Demir Kubbesi – kalıcı bir yetenek için gereken tüm üsleri kapsamaz.

Bu yılın başlarında Ordu, Kongre'ye kalıcı kabiliyetten sonra alma planlarını özetleyen bir rapor gönderdi, kısmen gelecek yıl fırlatıcı ve önleme yetenekleri getiren satıcılarla bir atış gerçekleştirdi.

Ordu, Mart ayının başında bir endüstri günü yürütme planları ile sektöre bilgi talebinde bulundu.

Ancak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki COVID-19 pandemik öfkesi ve seyahat ve sosyal teması sınırlamasıyla IFPC program ofisi, programı ilerletmek için yaratıcı olmak zorunda kaldı.

Ofis, bu ay bir endüstri gününün bir parçası olarak ilgili satıcılarla bire bir toplantılar düzenleyebildi ve 9 Nisan röportajında ​​Savunma Haberlerine verdiği demeçte Santiago, neredeyse gönderilen endüstri sorularını yanıtlamayı planlıyor.

Programın yolunda gitmesi için ofis, topu hareket ettirmek için endüstri katılımlarını geciktirmeyi göze alamazdı.

Sanayinin bir sonraki büyük adımının Nisan ayının sonuna doğru Orduya teknik rapor sunmak olduğunu söyledi.

Ordu, gazeteleri bir ay boyunca inceleyecek ve Mayıs ayı sonuna kadar endüstriye, hizmetle anlaşmaya devam etmek için davet edilmeye davet edilip edilmeyeceklerini bildirecek.

Seçilenler, canlı çekim için menziline çıkmaya hazır olup olmadıklarını belirlemek için yeteneklerin simüle edilmiş bir ortamda gösterildiği bazı döngü içi donanım aktivitelerini de içeren bir modelleme ve simülasyon aşamasına geçecek. yıl New Mexico, White Sands Füze Menzili'nde mali 2021'in 3. çeyreğinde. Santiago, verilebilecek anlaşma sayısını açıklayamayacağını söyledi.

Ordu, atıştan sonra satıcıları nihai teklifler sunmaya davet edecek, dedi Santiago, ancak bir satıcı bu aşamaya hazır olmasa bile, yine de simüle edilmiş bir ortamda performanstan yararlanan ve bir plan içeren bir son teklif sunabilir İstenilen zaman çizelgesinde canlı ateş kapasitesine ulaşmak için.

Hükümet nihai teklifleri değerlendirecek ve 21 mali yılın dördüncü çeyreğinde fırlatıcı ve önleme çözümü sağlamak için bir tedarikçi seçecek.

İlk yeteneklerin FY23 tarafından sahaya alınması bekleniyor.


Bir cevap yazın