Pentagon son 5G prototip teklifini açıkladı

Savunma Bakanlığı dördüncü ve prototip teklifleri için son talep Ulusal Spektrum Konsorsiyumu'ndan bir habere göre, 1 Nisan'da 5G teknoloji gelişimi için.

Yeni nesil ağ talebinde DoD, her ikisi de Utah'daki Hill Hava Kuvvetleri Üssü ve Utah Test ve Eğitim Serisinde üç uçlu 5G prototip projesinde endüstri girdisini istiyor. Sevmek önceki talepler, istek üç kategoriye ayrılır: 5G ağının kendisi, ağdaki geliştirmeler ve konuşlandırılabilir bir spektrum bir arada bulunma ve paylaşma sistemi uygulamaları.

Konsorsiyum tarafından tarif edildiği gibi DoD'ın istediği projeler şunlardır:

  • 5G ağının havadan yayılan radyo sistemleri üzerindeki etkisini değerlendirmek için yerel, özel, tam ölçekli 5G mobil hücresel bir ağ tasarlamak, inşa etmek ve işletmek için 5G prototip test yatağı.
  • Dinamik spektrum paylaşımı ve spektrum bir arada bulunma yeteneklerini geliştirmek için özel olarak 5G prototip geliştirmeleri.
  • Konuşlandırılabilir SCS'yi tanımlamak ve göstermek için bir spektrum bir arada var olma ve paylaşma (SCS) sistemi tasarlamak, oluşturmak ve dağıtmak için 5G prototip uygulamaları.

“Bu çaba, ulusal 5G planımız için kritik olan orta bant spektrum paylaşımını gösterecek. Paylaşım teknolojisi gelecekteki askeri yetenekleri korurken ve geliştirirken piyasaya spektrum getirebilir. ”Dedi. “İnovasyonu desteklemek ve ABD'nin 5G'de küresel bir teknoloji lideri olmaya devam etmesini sağlamak için üyelerimizi bu önemli RPP'lere işbirliği yapmaya ve yanıt vermeye şiddetle teşvik ediyoruz.”

Sürüm bir 12 Mart Kalkınma için RPP nın-nin 5G teknolojisini kullanan akıllı depolar Georgia, Albany'deki Deniz Piyadeleri Lojistik Üssü'nde.


Bir cevap yazın