NDS ne diyor? Drift: S. II, Cilt no. XIX

Navigasyon Özeti

(Bu yazı ilk olarak 19 Mart'ta e-bülten olarak yayınlandı)

ALEXANDRIA – İyi akşamlar, Drifters

Bu, hepimiz için gerçekten zor bir kaç gün oldu ve geçen hafta olduğu gibi COVID-19'u almam gerekmiyor. Bu e-postanın amacı bu değil. Söyleyeceğim tek şey iyi olacağımıza inanıyorum. Tüm kıtlıkları ve yoksunlukları ile İngiltere'de Birinci Dünya Savaşı'ndan geçen Büyük Büyükannem McKnight'ımı düşünüyorum; ABD'ye taşındı ve hemen Büyük Buhran ile vuruldu; daha sonra ailesinin büyük kısmı savaşa kapalı olarak New York'un Rochester kentinde 2. Dünya Savaşı'nda yaşadı. O zor bir yaşlı kadındı: 101 yaşına kadar kendi başına yaşıyordu. Toplumumuz zor zamanlar geçirdi ve biz her zaman bu mücadeleye hazırız. Biz de bunu başaracağız.

Öyleyse, aklımızı deniz meselelerine çevirelim, olur mu?

Eskiden birlikte çalıştığımız iki operatörün menzilde çalıştığını görmek için heyecanlandığımı hatırlıyorum. Amerikan gücünün gerçek bir sembolü, harika bir resim ve bence ondan aldığınız gerçek bir caydırıcı etki var.

Şimdi olan bu. Harry S. Truman ve Dwight D. Eisenhower ve bu Deniz Kuvvetleri haber bültenine göre Arap Denizi'nde birlikte çalışıyorlar ve bundan ilham almamız gerekiyor. Ve, elbette, hala havalı, ama bundan daha da kötüleştiğim kadar ilham almadım.

Bu gece hakkında konuşmak istediğim şey bu.

Drift yapalım.

-DBL

bağımlılık

Geçen hafta bu makaleyi Drift'e bağladım ve tekrar gözden geçirmek istiyorum çünkü tekrar gözden geçirmeye değer:

CENTCOM Komutanı: Orta Doğu Uçak Gemisi Varlığı İran'ı Caydırmanın Anahtarı

Makale Hampton Roads arasındaki bir değiş tokuşdan geldi; ”Merkez Komutanlığı başkanı General Kenneth McKenzie'yi Basra Körfezi'ndeki taşıyıcıların varlığına basan Rep. Elaine Luria. Bunu biraz daha açmaya ve bu değişimin daha fazlasını görmeye değer.

Bunu buradan izleyebilirsiniz: Temsilci Luria, Orta Doğu'daki Ulusal Güvenlik Sorunlarını Dinleyen Şahitleri Sorguluyor

Bence anahtar açıklama Gen. McKenzie'den.

Alıntı:“Quasem Soleimani'nin vurulması ve üslerimize yapılan saldırının ardından, bir tür kaba caydırıcılık – İran'da tartışmalı caydırıcılık dediğim – yeniden kurduğumuza dair en iyi kararım.

“Ve bunun bir kısmı dayanıyor ve bu caydırıcılığın bir kısmı tiyatrodaki bariz güç varlığımızla elde ediliyor. 2019 ilkbaharında orada bulunmayan kuvvet mevcudiyeti, Ocak ayında doruğa ulaşan şiddet döngüsünü üstlenmelerine neden oldu. ”

Oh, dostum, COCOM'lar onlara uçak gemisi varlığını seviyor, değil mi?

USNI biz olduğumuzu belgelemek için bazı büyük çalışmalar yaptı tarihi bir hızla ABD'nin Ortadoğu'da ve başka yerlerde ABD'li taşıyıcıların varlığının Orta Doğu'yu tasfiye etmesi, hazırlığı geri kazanması ve Çin ve Rusya ile “büyük güç rekabetine” yönelmesi gerekiyordu.

Ulusal Savunma Stratejisi'nin ABD'nin Ortadoğu'daki politika hedefleri şöyle diyor:

“Ortadoğu'da kalıcı koalisyonlar oluşturun. Teröristler için güvenli sığınakları reddeden, ABD'ye düşmanca bir güç tarafından yönetilmeyen ve istikrarlı küresel enerji piyasalarına ve güvenli ticaret yollarına katkıda bulunan istikrarlı ve güvenli bir Orta Doğu'yu teşvik edeceğiz. Afganistan, Irak, Suriye ve başka yerlerde kazandığımız kazançları pekiştirmek, güç kaynaklarını ve İran'ı dengelemek için teröristlerin sürekli yenilgisini desteklemek amacıyla kalıcı koalisyonlar geliştireceğiz. ”

Bu, Orta Doğu'da iki uçak gemisi ile büyük, etli bir mevcudiyetten farklı bir şey gibi geliyor. Bak, anladım: dünya bir oy alır. Donanma dünyadaki duruma duyarlı olmalıdır. Ancak Arap Denizi'nde iki gemiyi işletmek iki şey yapıyor:

  • Üst düzey güçlerimizi Rusya ve Çin'e doğru döndürdüğümüz fikrinin altını çizmeye devam ediyor
  • Bir ton hazır yiyor

Taşıyıcı Abraham Lincoln'ün Vietnam'dan bu yana en uzun Donanma dağıtımlarından birinden döndüğünü hatırlayalım. Şimdi, Merkezi Komutanlığı İran'la en son yüzleşmeden önce aldığı arz temelli diyete geri vermek yerine, iki uçak gemisinin habersiz bir süre boyunca birlikte çalışmasını sağlamaya hazırız.

McKenzie'nin söylediklerini kaçırmayın: İran'ın kısmen harekete geçmeye başladığı, Donanmanın Ortadoğu'ya taşıyıcı göndermeyi bıraktığı için dava açıyor. Bu, Donanmanın dağıtım sistemine, Optimize Filo Müdahale Planına getirdiği muazzam yüke rağmen, taleplerini desteklemeyecek.

OFRP'nin tüm amacı, Donanma'nın sadece tam olarak insanlı, eğitimli ve donanımlı olanı ve sadece belirli bir süre için konuşlayabileceği Ortak Personele ve Savunma Sekreterine dava açabilmektir. Ve buna karşılık, Donanma bir krizde dalgalanma mevcudiyeti için uzun bir artırılmış hazır olma süresi finanse ederek dağıtım sonrası daha fazla kullanılabilirlik sundu.

Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: ABD Deniz Kuvvetleri’nin silahlı dağıtım planı her yerde çatlaklar gösteriyor

Kanıtlar, Donanmanın ittiği arz temelli modelin başarısız olduğunu gösteriyor. Bu sadece topuktan tırnağa devir süresi olsa bile, bu, Donanmanın telafi etmesi gereken hazırlığa mal olur. Ve Unutmamalıyız ki Truman geri döndüğünde, Donanma yüksek hazırlığı finanse etmek ve belki de İran harekete geçmeye başlarsa ve CENTCOM başka bir taşıyıcı istiyorsa onu geri göndermek zorunda kalacak.

Eski talebe dayalı Donanma bir geri dönüş yapıyor ve bunun nereye gittiğini biliyoruz.

Hotwash için.

Hotwash

Maalesef gerçeğe dönelim.

İşte COVID-19'un bazı büyük etkileri:

Donanma, koronavirüs endişeleri arasında bir sonraki duyuruya kadar 160.000 denizci için promosyonları erteledi

Coronavirus vakaları Donanma boyunca patlak veriyor

Maine milletvekilleri sözleşme rahatlama, sanayi COVID-19 etkisi ile mücadele için daha hızlı ödeme istiyor

Federal müteahhitler OMB'ye tele-çalışma izni vermeleri için baskı yapıyor

NATO, koronavirüs krizinden kaynaklanan küresel bütçelerde 'ciddi sonuçlara' işaret ediyor


Bir cevap yazın