Koronavirüs pozitif alt-yapımcı Elektrikli Tekne testleri başkanı

HARTFORD, Conn. – denizaltı kurucu başkanı Connecticut ve Rhode Island'da büyük üretim tesislerine sahip olan Electric Boat, Cumartesi günü çalışanlarına yeni koronavirüs için pozitif test ettiğini söyledi.

Kevin Graney yaptığı açıklamada, Çarşamba gecesi Perşembe gününe kadar düşük dereceli bir ateş geliştirdikten sonra Cuma gecesi test sonucunu aldığını söyledi. Ofisi en son Çarşamba günü çalıştığı Groton, Connecticut merkezindedir.

“Belirtilerim hafif kaldı – bazı burun tıkanıklığı ve düşük dereceli ateş,” dedi. “Tıbbi olarak geri dönene kadar bitki dışına çıkacağım.”

General Dynamics'in bir bölümü olan Electric Boat, nükleer denizaltılar üretiyor Donanma için, Grode ve Quonset Point, Rhode Island'da önemli üretim operasyonları ile. Yaklaşık 17.000 kişiyi istihdam etmektedir. Graney, ofisinin ve çevresindeki alanların temizlendiğini ve yakın temasta bulunduğu kişilere haber verildiğini söyledi.

Graney Cuma günü yaptığı açıklamada Electric Boat'taki altı işçinin COVID-19 için pozitif. Bunlar arasında Groton, Quonset Point'teki çalışanlar ve Charleston, Güney Carolina'daki bir tesis bulunmaktadır.


Bir cevap yazın