Emekli Ordu Generali, Fox konuğu Tata'nın Pentagon politika sorumlusu olarak görevlendirildiği bildirildi

İlk olarak bildiren haberler Bloomberg ve tarafından onaylandı devlet adamı, Pentagon’un uzmanlardan biri olarak görülen en önemli politika işini üstlenmek için bir Trump yönetimi sadık ve eylem romancısı kuruyor en önemli pozisyonlar binada.

Tata 2008 yılında ordudan emekli oldu. Biyografisine göre, Afganistan'daki 10. Dağ Bölümü ve Birleşik Ortak Görev Gücü 76'ya genel komutan yardımcısı olarak çalıştı ve Ortak Doğaçlama Patlayıcı Cihaz Yenilgisi Örgütü'nde operasyonlar ve eğitim müdür yardımcısı olarak görev yaptı. -dan doğdu Ortak Doğaçlama-Tehdit Yenilgisi Organizasyonu.

Askerlikten ayrıldıktan sonra, Tata bir dizi aksiyon romanı yazdı, Fox New katkısı oldu ve Kuzey Carolina'da devlet düzeyinde bir görevli olarak görev yaptı. onun LinkedIn Profili şu anda hava fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Air Data Solutions'da baş büyüme sorumlusu olarak listeliyor.

Fox News pundit rolünde Tata, Başkan Donald Trump'ın ateşli bir destekçisiydi. övgü sunmak Trump’ın savaş suçlarıyla suçlanan Donanma SEAL Eddie Gallagher'ı desteklediği için.

Tata, Kasım seçimlerinden önce Senato Silahlı Hizmetler Komitesi ile bir duruşma yaparsa, sadece kamuoyu duruşları hakkında değil, tarihi hakkında da zor sorularla karşılaşacaktı.

Ancak, Trump yönetiminde adaylıklar için görülen uzun zaman çizelgelerinin yanı sıra Senato'nun 2020'de işleri yapması için kısa süre göz önüne alındığında, bir duruşma kesin bir şey değildir.

Kuzey Carolina merkezli News & Observer makalesi, 2015 parçasını yayınladı Daha sonra devlet ulaştırma sekreteri olarak görev yapan Tata hakkında, bir Ordu soruşturmasının Tata'yı ortaya çıkardığını ortaya koyan üniformadayken “en az iki” kadınla zina yaptı. Askeri yasalara göre zina, silahlı kuvvetlere itibarsızlaştığı veya askeri düzeni ve disiplini zayıflattığı durumlarda ceza gerektiren bir suçtur.

N&O raporu, Tata tarafından mahkemeye sunulan ve sahte görünen yasal bir belge hakkında da sorular sordu.


Bir cevap yazın