Donanma Ligi, koronavirüs kısıtlamalarına yanıt olarak Deniz-Hava-Uzayını iptal etti

Birleşik Devletler Deniz Kuvvetleri Ligi Cuma günü yaptığı açıklamada, yeni c ile ilgili endişelere yanıt olarak önümüzdeki ayın Sea-Air-Space fuarını iptal ettiğini duyurduoronavirus.

Yıllık etkinliğin önümüzdeki ay Maryland’da gerçekleşmesi planlanıyor Gaylord Ulusal Tatil Merkezi ve Kongre Merkezi, Maryland Gov. Larry Hogan Perşembe günü virüsün yayılmasını yavaşlatmak amacıyla 250 kişiyi aşan toplantıları yasakladı.

Organizasyon “Önceliklerimiz deniz hizmetleri topluluğumuzun güvenliği ve refahı ve kurumsal üyelerimizin, sponsorlarımızın ve katılımcılarımızın Donanma Ligi ile olan ilişkilerine duydukları güven” bir açıklamada söyledi.

Donanma Ligi'nin genel müdürü Michael Stevens, Cuma günü telefonla ulaşıldığında daha fazla yorum yapmayı reddetti.

Etkinlik bu takvim yılında yeniden planlanmayacak, ancak gelecek yıl 12 Nisan – 14 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında yeniden yayınlanacak.

Donanma Ligi, “Tüm bu kaygılarla tüm endişelerinizi duyduğumuzdan emin olmak için tüm paydaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. “Devam eden ortaklıklarımızı ve 2021'de tekrar görüşmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Donanma Ligi yetkilileri, bu yılki etkinliğe katılmak isteyen 2020 Deniz-Hava-Uzay bireylerine ve şirketlerine ulaşacak.

“Niyetimiz, tüm katılımcılarımıza, katılımcılarımıza ve ortaklarımıza hak ettikleri saygıyla davranmak ve lojistikte çalışırken sabrınızı istiyoruz” dedi.

Lig'e göre, 2021 etkinliği için stand alanı rezervasyonu çalışmalarda.

Deniz-Hava-Uzay eğitim oturumları, politika görüşmeleri ve savunma sanayi sergi katlarının yer aldığı çok günlük bir etkinliktir.

Daha fazla bilgi için e-posta [email protected].


Bir cevap yazın