COVID salgını ortasında Ordu Devleti modernizasyon planları

Ordunun devralması Bruce Jette, “Ordu, endüstriyel tabanımıza ve hem sürekli hazır olma hem de sürekli modernizasyon için programları sürdürme yeteneğimize çok dikkatli bir şekilde bakıyor ve genel olarak hala yolumuza oldukça yakın kalıyoruz.” şef, 3 Nisan telekonferans raporları anlattı.

“Bu, bireysel programların veya bireysel sorunların ortaya çıkmadığı anlamına gelmez, ancak bu noktada, uzun vadede elimizdeki zorluklardan herhangi birini çözebileceğimizi düşünüyoruz” diye ekledi.

Jette, müteahhit memurlara, program yöneticilerine ve program yürütme memurlarına ve onlara “iyi bir yapıcı ve sürekli ve şeffaf iletişim yoluyla bir ekip olarak nasıl çalışmak istediğimize dair” rehberlik ve içgörü sağlayan mektuplar gönderdiğini söyledi. birbirimizin kampında neler olup bittiğini hızlı bir şekilde yanıtlayabileceğimizi biliyoruz. ”

Önemli bir endişe kaynağı ne olabileceğidir alt katman tedarikçileri Jette, daha büyük müteahhitler için, bu yüzden Ordu, bu tedarikçilerin koronavirüs vakalarında ürün güvenli ve sağlıklı tutmak için üretimi kapatmak zorunda kalırlarsa karşılaşabilecekleri zorlukları anlamak için elinden geleni yapıyor.

Jette, “Hala çeşitli bireysel meseleler üzerinde çalışıyoruz,” dedi. “Günlük bazda yaklaşık 21 sayfa… bu alt seviyelere kadar olan tedarikçiler hakkında takip ediyorum.” Bu liste 30, 60 ve 90 gün için projeksiyon sağlar, ancak her zaman güncellenir.

Şimdiye kadar, Boeing, bir Ordu üretim hattını kapatan tek büyük savunma müteahhitidir, Jette'e göre. Şirket, 2 Nisan akşamı geç saatlerde, bazı çalışanlar virüs için pozitif test ettikten sonra koronavirüsün yayılmasını daha iyi önlemek için Ridley Park, Pennsylvania'daki H-47 Chinook üretim hattını 10 gün boyunca durdurmak zorunda kalacağını bildirdi.

Jette, Boeing tesisinde durmakta olan çalışmanın H-47'lerin güç için teslimat programını etkileyeceğine inanmadığını söyledi.

Diğer tüm satırlar, Bradley Piyade Savaş Aracı – A4 – dedi.

Fielding Ortak Hafif Taktik AraçJette, “daha ​​düşük bir yoğunlukta” sunulacağını söyledi, ancak “yakalamayacağımız anlamına gelmiyor, sadece yavaşladığımız anlamına geliyor” dedi.

Jette ayrıca, “bazı durumlarda gerekli yoğunluk paketlemesi ve bunun birçok insanı nasıl riske attığı” nedeniyle önümüzdeki aylarda testin zor olacağını söyledi.

Ortak Saldırı Köprüsü Jette, diğer sorunlar nedeniyle zaten gecikmiş olan testlere girmesi gerekiyordu, ancak bunun yeniden planlanması gerekeceğini söyledi.

“Üniteyi hareket ettirmek, ekipmanı birlikte hareket ettirmek, tüm test edicileri almakla ilgili bir endişe haline geldi,” dedi ve “tekrar tekrar, bazen askeri operasyonların uzun süreler boyunca çok yakın mahallelerde olmanızı gerektirdiği konuya dönüyorum. zaman ve bu tür insanları bu noktada sosyal mesafeleri uzak tutma arzumuzu ihlal ediyor. ”

2020 takvim yılı aynı zamanda Ordunun iddialı modernizasyon planları için önemli kilometre taşlarıyla doludur. Ve ülke vatandaşları kendi kendini tecrit etmeye devam ettikçe, seyahatten ve evden mümkün olduğunca fazla işten kaçındıkça, büyük programları yürütmek için çeşitli testler veya prototip faaliyetleri yapmak zorlaşıyor.

Ordu Gelecek Komutanı komutanı General Mike Murray, aynı çağrıda, “Bu, değişen bir durum, günlük olarak hemen hemen değişiyor” dedi.

"Bu her zaman değişiyor ve bu zaman çizelgesinin kontrolü altında değiliz, bu yüzden birçok yönden, her şeyi en iyi şekilde takip etmeye çalışmak için zaman çizelgesine adapte oluyoruz.

Murray, Maryland, Aberdeen Proving Ground'da bazı testleri kısaca durdurmak gibi bazı faaliyetlerde “hafif bir duraklama” yapmak zorunda kaldığını söyledi.

“Bir sistem yüzünden değil,” dedi. “Bunları test ederken sistemlerin bakımına dayanıyor. … Test ettiğimiz tüm araçlar, günlük olarak bakım yapılacak bakım bölmesine girmeli ve böylece etkileşim ve yakınlık, sadece bazı azaltma stratejileri ile çalışmalıyız, bunu çok çabuk yapmalıyız. ”

Ordu’nun Geçici Mobil Kısa Menzilli Hava Savunma Sistemi (IM-SHORAD) APG'deki duraklamadan etkilenen araçlardan biridir. Sistem otomotiv testlerinden geçiyordu.

Ordu’nun kritik bir askerin temas noktasına veya Entegre Görsel Büyütme Sistemi Murray, bu yaz ne kadar süreyle sosyal mesafeye ihtiyaç duyulacağına bağlı olarak kesilebileceğini söyledi.

Şirket tamamen tele-çalışma yaptığı için “Microsoft'un kendisi değil”, ancak IVAS teslimatlarının alt tedarikçiler tarafından etkilenebileceğini söyledi.

Ancak Murray'e göre, temas noktası gecikse bile, Ordunun donanımlı ilk üniteyi geciktirmekten kaçınmak için mümkün olanı yapacağını söyledi ve şu anda hizmetin ilk saha için programda kalacağına inanıyor.

Ordunun ayrıca uzun zamandır beklenenler dahil olmak üzere birçok önemli testi ve değerlendirmesi var. Entegre Hava ve Füze Savunma Muharebe Komuta Sistemi (IBCS) için Sınırlı Kullanıcı Testi (LUT). LUT'taki bir gecikme, ordunun gelecekteki hava ve füze savunma sisteminin beyinleri olarak hizmet etmesi gereken sorunlu program için yıllarca süren gecikmelere neden olacaktır.

Ve ordu bir başka uçuş testini planlıyor Lockheed Martin’in Hassas Grev Mühimmatı (PrSM) bu ayın sonunda, savaş alanına yeni bir uzun menzilli hassas yangın yeteneği sunacak. LRPF, Ordunun bir numaralı modernizasyon önceliğidir.

Murray, “Her ikisini de yolunda tutmak için azaltma stratejileri ile çalışıyoruz” dedi. “Her gün bunu fiziksel olarak yapıp yapamayacağımızı yeniden ayarlıyor ve yeniden değerlendiriyoruz.”

IBCS LUT ve PrSM testi, bir araya gelen tüm temsilciler topluluğunu içeriyor, ancak “Bugün bunlardan birinin kaydığını söylemeye hazır değilim; bunlar daha yakındır ve onları mümkün olan en iyi şekilde programda tutmak için çalışacağız. Ve eğer analiz yapamayacağımızı kanıtlarsa, bir programda gerçekleşen birçok ardışık şey vardır; bazı eşzamanlılıklara bakmamız gerekebilir. ”

Murray, bugüne kadar etkilenmeyen ve muhtemelen yolda kalacak olan birçok modernizasyon programı olduğunu kaydetti. Gelecekteki Dikey Artış 2030'ların ortalarında gelecekteki iki uçağı çevrimiçi hale getirme çabaları, Ordunun yeni ağı ve İsteğe Bağlı İnsanlı Dövüş Aracı programı Bradley'i değiştirmek için.

Ordu ve Deniz Kuvvetleri de büyük bir hipersonik füze testi Martta.

Şimdilik Murray, alternatif stratejilere değil, mevcut stratejilere olan etkinin nasıl azaltılacağına odaklandığını söyledi.

Murray, “Düşüş stratejileriyle bunun önüne geçebileceğimizden emin olmak için bu düşüşe kadar bakıyorum” dedi.


Bir cevap yazın