COVID-19 duraklamasından sonra 3. Piyade Tümeni askerlerine devam etme eğitimi

Bazı askerler için saha eğitimi ve topçuya geri döndü. 3. Piyade Tümeni dışında Fort Stewart, Gürcistan, koronavirüs pandemisi, bölüm komutanı Salı günü söyledi.

Eğitime geri dönüş, bazı askeri polis, mühendisler, lojistik ve kimyasal askerlerin yanı sıra bölümün birlikleri 1. Zırhlı Tugay Muharebe Ekibi.

Bu tugay için yaklaşan konuşlandırma yok. Yetkililer, bunun yerine, bu askerin eğitime geri dönmesini kolaylaştırmak, bölümün 2. Zırhlı Tugay Muharebe Ekibinin zaten Polonya'ya konuşlandırıldığını ve 3. Muharebe Havacılık Tugayının Atlantik Çözümü Operasyonu.

Bölüm sözcüsü, eğitimi “aşamalı geri dönüş” olarak nitelendirdi ve “önümüzdeki aydan itibaren topçu operasyonlarını yürüten bireysel taburları” içereceğini söyledi.

Gürcistan Hükümeti Brian Kemp ayrıca, devletin evde kalma emrinin süresinin 30 Nisan'da sona ermesine izin vermeyi planlıyor ve bu da oradaki işletmelerin yeniden açılmaya başlamasını sağlayacak.

Bölüm sözcüsü Teğmen Patrick Husted, “Hem 3. Piyade Tümeni birimleri hem de kiracı birimleri olan Fort Stewart üzerindeki diğer birimler de sınırlı eğitime başlayacak” dedi. “Aşamalı eğitime geri dönüş koşullara dayalıdır. Kuvvet koruması ve operasyonel hazır olma arasında bir denge sağlamak için kapsamlı bir plan geliştirdik. ”

Devlet sağlık departmanı verilerine göre, Gürcistan'da yaklaşık 4.000 hastaneye yatış ve 800'den fazla ölümle 20.000'den fazla COVID-19 vakası olmuştur. Bununla birlikte, Fort Stewart'ın çoğunun bulunduğu Liberty ve Bryan ilçeleri, sadece 34 ve 38 vakada nispeten az sayıda enfeksiyon bildirmiştir.

Bölünme, son haftalarda sosyal uzaklaşma, yüz maskelerinin takılması, artan hijyen ve semptomların taranması gibi askeri yetkililer tarafından geliştirilen aynı virüs azaltma önlemlerinin çoğunu sürdürecektir.

Virüslü kişilerin yüzde 25 kadarı hiçbir zaman semptom göstermeyebilir, Hastalık Kontrol Merkezleri müdürü Dr. Robert Redfield daha önce herkese açık bir şekilde uyardı, yani semptomlar aslında umduğundan daha az etkili bir birlik sağlığı göstergesi olabilir.

Winn Ordu Topluluğu Hastanesi sözcüsü Patrick Young, postanın kendisinde artık COVID-19 testi olduğunu, yani testlerin gönderilmesi gerekenden daha hızlı iade edilebileceğini söyledi.

Husted, “Tıp uzmanları ilk planlamaya dahil oldular, eğitime katılacaklar ve sahadaki sorunlara cevap verebilecek planlar var” dedi.

Tümen komutanı Binbaşı Gen. Tony Aguto, yaptığı açıklamada sosyal medya kararı, kurulum tıbbi danışmanları, personeli ve yardımcı liderlerle görüştükten sonra verdi.

“Gücümüzün sağlığı ve güvenliği benim önceliğim olsa da, COVID-19'u yayma riskini azaltmaya devam edecek ve topluluğumuzu güvende tutacak şekilde eğitim hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan bir denge kurmamız gerekiyor,” Aguto dedi.

Sosyal medya gönderisinin altındaki yorumlar karışık görünüyordu ve birkaç Ordu eşi, saha eğitimi sonrasında askerlerin aile üyelerine eve gelmesiyle ilgili endişelerini dile getirdi. Ancak diğerleri, Ordunun misyonunun önce geldiğini söyleyerek karşı çıktılar.

3. Piyade Tümeni liderleri eğitime dönme çabasında yalnız değiller. Fort Rucker yakın zamanda açıkladı uçuş eğitimi devam ediyordu bu hafta havacılık okul binasında olanlar için. Oradaki komutan, savaş pilotu üretiminin “görev esaslı” olduğunu söyledi.


Bir cevap yazın