Arizona'daki büyük çaplı egzersiz, üst Deniz'in misyonu COVID-19 üzerinden iptal etti

Büyük ölçekli hava ve yer entegrasyon tatbikatının geri kalanı YumaMarine Aviation Silahları ve Taktik Filo Birimi'ne göre, COVID-19'un ABD genelinde hızla yayılmaya devam etmesi nedeniyle, Arizona, yaklaşık 4.000 Deniz Piyasasını içeren iptal edildi.

Silahlı Kuvvetler Generali Komutanı David Berger tarafından görev olarak kabul edilen Silahlar ve Taktikler Eğitmeni kursu olarak bilinen tatbikatın 8 Mart'tan 26 Nisan'a kadar sürmesi planlandı.

MAWTS-1'in komutanı Col. Steve Gillette, Marine Corps Times'a Salı günü geç saatlerde gönderilen e-postayla yaptığı açıklamada, tatbikatın “bu süre zarfında askerlerimizin güvenliğini korumak için” askıya alındığını söyledi.

Gillette, WTI'nin akademisyenleri tamamladığını ve kursun geri kalanının askıya alındığını açıkladı. WTI'ye katılan ve WTI'yi destekleyen denizciler görev yerlerine geri dönecekler.

Bu seyahat, 16 Mart'ta 11 Mayıs'a kadar sürmesi planlanan Savunma Bakanlığı'nın yurt içi seyahat yasağı sırasında gerçekleşecek. Seyahat yasağı, COVID-19.

“Öncelik, gücü korumak için her bir Deniz için güvenli bir geri dönüş. ABD dışında seyahat eden Deniz Piyadeleri için özel dikkat ve küçük gecikmeler olabilir ”dedi.

20 Mart Cuma sabahı Arizona, Yuma, Deniz Piyadeleri Hava İstasyonu'nda bulunan büyük bir Deniz Kuvvetleri toplantısı, sağlık görevlileri COVID-19'un yayılmasını engellemek için sosyal mesafeyi önerdi. (Nezaket fotoğrafı)

Büyük çaplı tatbikat Marines ve yerel topluluk tarafından dünya çapında yaklaşık 20.000 kişiyi öldüren viral bir pandemide gereksiz risk oluşturduğu yönünde eleştirildi.

Yuma'nın yaklaşık 60.000 nüfusu ile yaklaşık 104.000 nüfusu var – bu, COVID-19 virüsüne karşı özellikle savunmasız olan büyük bir nüfus.

20 Mart'ta Kolordu, Yuma hava istasyonunda en az bir Marine'in COVID-19 için pozitif test ettiğini doğruladı. MAWTS-1 sözcüsü Teğmen Adara Story, virüs için pozitif test eden Marine Corps Times the Marine'in WTI egzersizine katılmadığını söyledi.

İlgili sakinler, şehir yetkililerinden ve Yuma hava istasyonunun komutanı Col. David Suggs'dan COVID-19 hakkındaki en son güncellemeleri dinlemek için 20 Mart'ta bir belediye binasını inceledi.

Suggs, sosyal uzaklaşma kurallarına uymayan büyük ve dar Deniz Kuvvetleri oluşumları hakkında sosyal medya etrafında yüzen bazı söylentileri bastırmaya çalıştı. Ayrıca WTI eğitimi için ülke dışından seyahat eden Deniz Piyadeleri ile ilgili güncel bilgiler verdi.

Yuma komutanı, belediye binasına 16 Mart'tan bu yana üsün virüsün yayılmasını engellemek için bir dizi kısıtlama uyguladığını söyledi.

16 Mart itibarıyla, bir seferde en fazla 50 Deniz Piyasası toplanamaz. Suggs, sosyal medyada, kalabalık gruplarda büyük deniz gruplarını gösteren yayınlar gördüğünü söyledi.

Böyle bir fotoğraf, denizdeki büyük bir Denizciler topluluğunun dünyadaki sağlık uzmanları tarafından savunulan sosyal mesafeli kurallara uymadığını gösteren Deniz Piyadeleri Times'a sızdırıldı.

Anonimlik koşuluyla Marine Corps Times ile konuşan bir Deniz görevlisi, büyük toplantıyı tasvir eden fotoğrafın 20 Mart başında yakalandığını söyledi.

Deniz Piyadeleri Hava İstasyonu Yuma, Arizona gemide büyük bir deniz. Sağlık görevlileri COVID-19'un yayılmasını engellemek için sosyal mesafeyi önermişlerdir. (Nezaket fotoğrafı) "data-original =" https://www.armytimes.com/resizer/rJf56YQqNJntKm1cOb_NgUx6jXw=/800x0/filters:quality(100)/arc-anglerfish-arc2-prod-mco.s3.amazonaws.com/ genel / MJYS7DA4QZBB5KUTT4CSD2TNJU.jpg "src =" veriler: resim / jpg; base64 / 9j / 4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD / 4gIcSUNDX1BST0ZJTEUAAQEAAAIMbGNtcwIQAABtbnRyUkdCIFhZWiAH3AABABkAAwApADlhY3NwQVBQTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLWxjbXMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAApkZXNjAAAA / AAAAF5jcHJ0AAABXAAAAAt3dHB0AAABaAAAABRia3B0AAABfAAAABRyWFlaAAABkAAAABRnWFlaAAABpAAAABRiWFlaAAABuAAAABRyVFJDAAABzAAAAEBnVFJDAAABzAAAAEBiVFJDAAABzAAAAEBkZXNjAAAAAAAAAANjMgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAB0ZXh0AAAAAEZCAABYWVogAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLVhZWiAAAAAAAAADFgAAAzMAAAKkWFlaIAAAAAAAAG + iAAA49QAAA5BYWVogAAAAAAAAYpkAALeFAAAY2lhZWiAAAAAAAAAkoAAAD4QAALbPY3VydgAAAAAAAAAaAAAAywHJA2MFkghrC / YQPxVRGzQh8SmQMhg7kkYFUXdd7WtwegWJsZp8rGm / fdPD6TD //// bAEMABAMDBAMDB AQDBAUEBAUGCgcGBgYGDQkKCAoPDRAQDw0PDhETGBQREhcSDg8VHBUXGRkbGxsQFB0fHRofGBobGv / bAEMBBAUFBgUGDAcHDBoRDxEaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGhoaGv / CABEIAAwAEgMBIgACEQEDEQH / xAAXAAEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAGAAME / 8QAFgEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEC / 9oADAMBAAIQAxAAAAEZ1tM8A0sq / 8QAGxAAAwADAQEAAAAAAAAAAAAAAAECAwUSBBH / 2gAIAQEAAQUCiPfAnscUd7BnweOTlH // xAAVEQEBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIf / aAAgBAwEBPwGI / 8QAFREBAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAABL / 2gAIAQIBAT8BhL // xAAhEAABAgQHAAAAAAAAAAAAAAABAAMRITFBAhASIiORkv / aAAgBAQAGPwLTuAvySUsZANg8oxc95UCoOl // xAAcEAEAAgMAAwAAAAAAAAAAAAABABExQYEhwdH / 2gAIAQEAAT8hMaiXRY7NARrN8GZJV85 / ZSsEeeqNrJ // 2gAMAwEAAgADAAAAEBTv / 8QAFhEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAABEx / 9oACAEDAQE / EMIf / 8QAFhEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAABEx / 9oACAECAQE / TR1 / 8
Deniz Piyadeleri Hava İstasyonu Yuma, Arizona gemide büyük bir deniz. Sağlık görevlileri COVID-19'un yayılmasını engellemek için sosyal mesafeyi önermişlerdir. (Nezaket fotoğrafı)

Sugg, Yuma topluluğuna bu oluşumların artık yetkilendirilmediğini söyledi. Suggs ayrıca, Yuma üssünün yaklaşık 5.000 Denizciye sahip olduğunu ve genç subaylara kelime getirmenin bir takım zorluklar sunduğunu açıkladı.

Suggs, "Şimdi size 50'den fazla toplantı olmadığını söyleyebilirim," dedi Suggs.

16 Mart tarihi itibariyle üsse atanan denizcilerin şehirdeki bar ve restoranlara gitme yetkisi yok. Ancak, paket servisi veya teslim alma siparişleri alabilirsiniz. Sugg, bu kısıtlamaların hem hizmet üyelerini hem de toplumu korumak için yapıldığını açıkladı.

Suggs ayrıca Yuma hava istasyonunun spor salonunu ve değişimini kapattığını ve herhangi bir zamanda chow salonlarında sadece 50 Denizciye izin verildiğini söyledi. Üssün yemek tesislerinde TV'leri ve WiFi'yi kapattığını söyledi.

Suggs, tabanın dışında 50 milin ötesinde seyahat etmek için bir teğmen albayın veya albayın onayını gerektirir.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, Arizona'da bildirilen 253 COVID-19 vakası vardır.


Bir cevap yazın