ABD Ordusu'nun 7 milyar dolarlık istek listesi, çok alanlı birimleri ve savaş zamanı finansmanını artıracak

WASHINGTON – Kongre'ye gönderilen ABD Ordusu’nun mali 2021 istek listesi – fonlanmamış gereksinimler listesi olarak da bilinir – verilen hizmetten yaklaşık 5 milyar dolar daha fazla son mali yıl listesive onun çok alanlı birimler Avrupa ve Hint-Pasifik bölgesinde savaş zamanı fonlama hesabı için daha fazla destek sunarken bir destek.

fonlanmamış ihtiyaçlar listesi askeri hizmetlerin her yıl Kongre'ye gönderdiği ve savunma bütçe talebinin serbest bırakılmasının kısa bir süre sonra milletvekillerine daha fazla para nerede harcanacağı konusunda bilgilendirilmesi. Listeler genellikle kongre savunma komitelerinin talebi üzerine verilir.

Ordunun istek listesi geçen yıl mütevazı olsa da – sadece 2,3 milyar dolarlık fonlanmamış gereksinimlerle – bu yıl hizmetin listesi daha yüksek, muhtemelen 21 milyar FY için 178 milyar dolar talep edildi FY20 tarafından çıkarılan bütçeden 2,2 milyar dolar daha az, artı son birkaç yılda bütçe üst sıralarında yükseliş yaşandı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral James McConville, Savunma tarafından elde edilen kongre liderlerine ve savunma komitelerine tarihsiz bir mektupta, “Bu azalma, modernizasyon çabalarımızın ilk başarılarından tam olarak yararlanmaya başladığımız için Ordu için çok önemli bir bütçe yılında geliyor” dedi. Haberler.

Ordu zamanla bu anı mevcut kapasitesini elden çıkarmaya başlaması gereken bir “bükülme noktası” iddialı modernizasyon çabalarını finanse etmek ve Ulusal Savunma Stratejisi ve onun yeni yol gösterici operasyonel doktrini olan Çok Alanlı Operasyonlarla uyum sağlamak.

McConville, “Ordunun FY21 bütçe talebi, (Ulusal Savunma Stratejisi) 'de belirtilen önceliklere bağlıdır, ancak bu talep, 20 mali yıldaki gerçek satın alma gücünde (% -1) bir gerilemeyi temsil etmektedir.” “Ordunun 18-20 mali yılında elde ettiği hazırlık kazanımlarını sürdürmeyi ve altı modernizasyon önceliğimize daha fazla yatırım yapmayı başarmış olsak da, bütçelerimizde% 3-5'lik gerçek bir büyüme olmazsa ileriki yıllarda ilerlememiz risk altındadır. ileriye gidiyor."

Ordunun temel bütçesi nispeten sabit kaldı, ancak 21.Yüzyılda hizmetin denizaşırı beklenmedik operasyonları veya OCO, üst sıradaki FY20 yasalarına göre 6 milyar dolar azaldı.

McConville'e göre OCO için daha düşük FY21 talebi, “öncelikle son olayların sorguladığı güç azaltma varsayımlarına atfedildi”.

General ayrıca Ordunun OCO açığı için mevcut tahmininin toplam 3,9 milyar dolar olduğunu söyledi. “Ordunun mevcut (ABD Merkez Komutanlığı) asker seviyelerine ve devam eden beklenmedik durum operasyonlarına dayanan OCO fonlama ihtiyacı 3,9 $ (milyar) kadar gerektirebilir birlik azaltma varsayımları gerçekleştirilmemelidir, ”Dedi McConville.

Bundan 3,7 milyar dolar, öncelikle Özgürlük Sentinel (Afganistan) Operasyonunu ve Doğuştan Çözülmeyi (Irak) ve Dünyadaki Ordu Terörle Mücadeleleri Operasyonlarını “destekleyecek” – seferberlik, ulaşım, kuvvet koruma, temel operasyonlar, savaş gibi tiyatro operasyonları ve danışma operasyonları, istihbarat ve elektronik harp alanı toplama, hava ISR'si ve ekipman sıfırlama ”demektedir.

Belgede, “Güneybatı Asya Operasyon Bölgesi'nde yerdeki değişen ve öngörülemeyen koşullar, bütçe gereklerini yürütme yılı öncesinde iyi tahmin etmeyi zorlaştıran belirsiz bir mali ortam yaratıyor” dedi.

Ayrıca, fonlanmamış baz gereksinimleri toplam 3,3 milyar dolar.

Ordu’nun temel bütçedeki fonlanmamış gereksinimler listesinin en üstünde, Avrupa'daki Çok Alanlı Görev Gücü (MDTF) birimleri ve Hint-Pasifik tiyatroları.

Listeye göre, ekstra finansman bina tadilatlarını sürdürecek, restore edecek ve modernize edecek ve MDTF unsurları ile ikinci ve üçüncü MTDF birimleri için personel ve genel merkez için yeterli konut sağlayacaktır.

İlk MDTF birimi birkaç yıldır Pasifik'te faaliyet gösteriyor ve Ordu bu yıl Avrupa'da bir tane ayakta duruyor. Servis ayrıca MY 21'de Pasifik'e başka bir birim göndermeyi planlıyor.

Birimler için diğer fonlar arasında güvenli WiFi, gelişmiş istihbarat sistemleri, uzay sahası anket kitleri ve elektronik savaş araçları da dahil olmak üzere komut sonrası yeteneği yer alacak.

Ordu ayrıca, daha fazla finansman sağlandığında desteklemek istediği birkaç modernizasyon çabasını da listeledi: Hizmet, ilk prototipleme için devam eden iki çabayı finanse etmek için 33 milyon dolar istiyor. Sentetik Eğitim Ortamı ve mirasın yerini alacak teknolojiyi geliştirmek Enstrümantabl-Çoklu Entegre Lazer Nişan Sistemi.

Ordu ayrıca, 1970 ve 1980'lerde dünyadaki Ordu eğitim yerlerinde canlı kuvvet ve hedefe yönelik eğitim için geliştirilen sisteme alternatifler bulmaya çalışıyor. İstek listesine, Asker Sanal Eğitmeni için eski Nişan Becerileri Eğitmeni ve Call For Fire Trainer'ın yerini alacak bir prototip çalışması da dahil edilmiştir.

İlave 60 yükseltilmiş Stryker çift V gövdeli savaş aracı da istek listesini yaptı – ki bu da ek 375 milyon dolara mal olacak.

Araçlar, Stryker'ları FY22'deki 2. Piyade Tümeni ve 24. FY'deki 25. Piyade Tümeni'ne destekleyecekti.

Eklenmemiş gereklilikler listesi ayrıca "75. Ranger Alayı'nın erken sahasını dengeliyor ve Stryker tedarik stratejisini 2 yılda 1x'e (Stryker tugay muharebe ekibi) 3 yılda 1x SBCT'ye karşı 1x'e geri getirmeye yardımcı oluyor." yılda bir Stryker tugay muharebe ekibinin tedarikini sağlar.

“Mevcut fonlama planı, sahadan önce araçların depolanması ve bakımı için sabit maliyetlerde bir eksiklikle sonuçlanıyor ve gerçekleşen maliyetten kaçınma planını hesaba katmıyor” diyen belge, orijinal planın “tohumdan alınan kaldıraçlı parçaların araçlar ”için araç başına 750.000 ABD doları maliyetten kaçınmakla sonuçlanır, ancak gerçek gerçekleşen maliyetten kaçınma araç başına ortalama 328 ABD dolarıdır.

Ordu ayrıca sekiz yeni AH-64 Apache saldırı helikopteri “saldırı uçağı kıtlığını gidermek” istiyor. Toplam 283 milyon dolar, 21 mali yılında AH-64E'lere yönelik bir saldırı şirketi satın alacaktı.

Ordunun Ortak Karşı Küçük İnsansız Hava Gözetimi'nin yürütme aracısı olarak atanmasını desteklemek için daha fazla finansman – kabaca 28 milyon dolar – ve ek para, operasyonel bir merkezin kurulmasına, sistemlerin satın alınmasına ve kalıcı çözümlerin geliştirilmesine destek olacaktır.

Ayrı bir şekilde, ABD Merkez Komutanlığı Kongreye bir 68 milyon dolar daha ödenmesini isteyen bir istek listesi yayınladı. Ordunun Dolaylı Yangından Korunma Özelliği için UAS tehditlerine karşı. Ordu henüz IFPC'si için gözden geçirilmiş strateji ancak yakında bekleniyor.

Listenin geri kalanı çoğunlukla personel ve altyapı gereksinimleri için artışları hedefliyor. Ordu, personel ihtiyaçları için 538 milyon dolar ve altyapı modernizasyonu ve iyileştirmesi için 1.4 milyar dolar daha istiyor.

Bir cevap yazın